Z powietrza szukali zaginionego w styczniu mężczyzny

i

Autor: Materiały prasowe Z powietrza szukali zaginionego w styczniu mężczyzny

Policji pomagał WOPR. Ciąg dalszy poszukiwań zaginionego Holendra w Kołobrzegu

2021-02-26 12:14

Policjanci cały czas poszukują zaginionego mężczyzny. 27 letni Sebastiana Vogelpoel zameldowany na terenie Niemiec, zatrzymał się w Kołobrzegu w połowie stycznia i tutaj był ostatnio widziany. 13.01.2021 r ostatni raz kontaktował się z rodziną. Od tego czasu nie nawiązał z nikim kontaktu.

Ostatni raz widziano go rano 14 stycznia. Jego ubranie znaleziono na plaży, około 500 metrów od hotelu, na zachód od Kamiennego Szańca. Wtedy też rozpoczęto poszukiwania mężczyzny. W akcję włączyła się Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa, Straż Miejska oraz policja. Wszystkie rzeczy osobiste 27-latka, jak telefon, laptop itp. pozostały w pokoju hotelowym.

Jego wizerunek publikowany był m.in. w mediach społecznościowych

Zaginiony mężczyzna

i

Autor: Materiały prasowe Zaginiony mężczyzna

Kołobrzeska policja wciąż prowadzi poszukiwania z brzegu morskiego

Do policjantów z wydziału kryminalnego dołączyli operatorzy dronów z WOPR Województwa Zachodniopomorskiego. Tym razem z powietrza przeszukiwali akwen, przy którym znaleziono ubrania. Działania nie przyniosły przełomu w sprawie zaginięcia mężczyzny.

Do poszukiwań dołączył WOPR

i

Autor: Materiały prasowe Do poszukiwań dołączył WOPR

Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu – 47 78 46 511 lub 47 78 46 512.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy pandemia sprawiła, że twój stan psychiczny się pogorszył?
Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17