Wraca ruch na ulicach Piłsudskiego i Batalionów Chłopskich

i

Autor: Materiały prasowe Wraca ruch na ulicach Piłsudskiego i Batalionów Chłopskich

Przed świętami kierowcy będą mogli przejechać przez ulice Piłsudskiego i Batalionów Chłopskich

2021-12-23 7:26

Dwie ulice zostaną otwarte, aby usprawnić ruch komunikacyjny w mieście przed świętami Bożego Narodzenia. Od wczoraj przejezdna jest ul. Batalionów Chłopskich. Dzisiaj 23 grudnia między godz. 8-9 otwarta zostanie remontowana ul. Piłsudskiego. Jednak to nie koniec prac w tym rejonie miasta.

Jak informuje Urząd Miasta w Koszalinie ul. Batalionów Chłopskich w Koszalinie będzie przejezdna do 10-ego stycznia. Po przerwie świątecznej wykonawca dokończy prace porządkowe tego terenu i ruszy kolejny etap związany z budową nowego wiaduktu.  

Przejazd przez miasto przed świętami ma ułatwić również otwarcie remontowanego odcinka ul. Piłsudskiego między ul. Kościuszki - ul. Pileckiego. Nie oznacza to, że wszystkie prace zostały już zakończone . Na ul. Piłsudskiego do wykonania pozostanie ostatnia warstwa ścieralna asfaltu oraz nasadzenie drzew.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kevin sam w domu - Jak dobrze znasz świąteczny hit? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?
Team X składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!