Młyny Stoisław Koszalin rozegrają swój mecz 8. serii

i

Autor: materiały prasowe Młyny Stoisław Koszalin rozegrają swój mecz 8. serii

Szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin zagrają z EKS Start Elbląg. Mecz jutro w Koszalinie

2021-10-28 14:41

W najbliższy weekend rozpocznie się druga runda rozgrywek PGNiG Superligi. Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin rozegrają swój mecz 8. serii już w piątek, 29 października. Podejmą ekipę EKS Start Elbląg. Początek gry o godzinie 18:15 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej.

Po pierwszej, niezbyt udanej dla koszalinianek rundzie przydałoby się zwycięstwo. Po ostatnich dwóch porażkach powalczą o nie ze Startem, czyli z sąsiadkami z ligowej tabeli. Rywalki znajdują się aktualnie na 6. miejscu z dorobkiem ośmiu „oczek”, natomiast „Biało-zielone” są na 7. pozycji, którą zapewniło im pięć zgromadzonych dotychczas punktów.

Rywalizację 8. serii pomiędzy zespołami z Koszalina i Elbląga zaplanowano w piątek, 29 października o godzinie 18:15 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich 4. Transmisję meczu będzie można też śledzić w TVP SPORT oraz za pośrednictwem sport.tvp.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE