Michał Masłowski graczem Gwardii Koszalin

i

Autor: Materiały prasowe Michał Masłowski graczem Gwardii Koszalin

Takiego transferu nikt się nie spodziewał. Trzykrotny reprezentant Polski nowym zawodnikiem Gwardii Koszalin

2023-01-18 9:40

Występująca na co dzień w IV lidze Gwardia Koszalin pochwaliła się nowym piłkarzem. Do koszalińskiego klubu dołączył Michał Masłowski - jest wychowankiem Strzelinianki Strzelin. 33-latek trzykrotnie za kadencji Adama Nawałki miał okazję zagrać w narodowych barwach.

Nowy zawodnik to trzykrotny reprezentant Polski, były gracz takich zespołów jak Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, Piast Gliwice czy Zagłębie Sosnowiec.

Michał Masłowski jest wychowankiem Strzelinianki Strzelin. W 2011 roku przeniósł się z Lechii Dzierżoniów do występującego wówczas w pierwszej lidze Zawiszy Bydgoszcz. W 2013 roku awansował wraz z Zawiszą do ekstraklasy. Kilka miesięcy później podczas uroczystej Gali Ekstraklasy został ogłoszony odkryciem sezonu 2013/14.

W 2014 roku wystąpił w trzech meczach reprezentacji Polski. W styczniu zagrał przeciwko Norwegii i Mołdawii. W meczu z zespołem ze Skandynawii zapisał na swoim koncie asystę przy trafieniu Tomasza Brzyskiego. W marcu wystąpił w spotkaniu ze Szkocją.

Zimą 2015 roku został zawodnikiem Legii Warszawa. W sezonie 2016/17 występował w Piaście Gliwice, a od lata 2017 roku był graczem chorwackiego HNK Gorica. Poprzednim klubem Michała było Zagłębie Sosnowiec. Jesienią rozegrał na pierwszoligowych boiskach szesnaście meczów, w których strzelił jedną bramkę.

Michał Masłowski występuje na pozycji środkowego pomocnika. Rozegrał łącznie w ekstraklasie 87 meczów, w których strzelił 11 bramek.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Jak dobrze znasz zdobywców Złotych Malin?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Autorką książki "365 dni", na podstawie której powstał zdobywca Złotej Maliny 2021 za najgorszy scenariusz jest:
QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Znasz zdobywców Złotych Malin?
Rzuciła korpo i ruszyła w świat na motocyklu. Aleksandra Trzaskowska | Tak trzeba żyć #23 Eska Rock