Kryminalni zatrzymali fałszywych policjantów

i

Autor: Materiały prasowe Kryminalni zatrzymali fałszywych policjantów

Udając policjantów dokonali kilku przestępstw. Zatrzymania w Koszalinie i Szczecinie

2022-04-15 10:04

Policjanci zatrzymali w centrum Koszalina oraz w Szczecinie dwóch mężczyzn w wieku 38 i 33 lat podejrzanych o podszywanie się pod funkcjonariuszy Policji. Mundurowi w trakcie przeszukania ich mieszkań i pojazdów zabezpieczyli kajdanki, atrapy broni i inne wyposażenie służbowe.

Z ustaleń kryminalnych wynika, że ich nielegalny proceder trwał kilkanaście miesięcy, łącznie dokonali 6 przestępstw na kwotę prawie 200 tysięcy złotych. Sprawcy głównie działali na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Podając się za funkcjonariuszy ubrani byli w kamizelki z napisem Policja, byli wyposażeni w atrapy broni, kajdanki i inny sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. 

Zabezpieczony sprzęt

i

Autor: Materiały prasowe Zabezpieczony sprzęt

Zgromadzony w trakcie czynności materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie obu mężczyznom zarzutów. Jeszcze dziś materiały postępowania zostaną przekazane do Sądu Rejonowego w Koszalinie, a w ślad za nimi zostanie złożony wniosek o zastosowanie wobec podejrzanych tymczasowego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zatrzymania w Koszalinie i Szczecinie

i

Autor: Materiały prasowe Zatrzymania w Koszalinie i Szczecinie

Tradycje wielkanocne. Jak dobrze je znasz? [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Prezenty wręczane dzieciom w czasie świąt wielkanocnych są kojarzone z:
Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA