Wystawa Świat 3D czynna jest w godzinach otwarcia galerii

i

Autor: Galeria Emka Wystawa Świat 3D czynna jest w godzinach otwarcia galerii

Umysł Przyłapany i Świat 3D - dwie wyjątkowe wystawy w koszalińskiej galerii

2021-07-02 9:49

Tylko w ostatni weekend wystawy obejrzało ponad 10.000 osób. Umysł Przyłapany z Centrum Nauki Kopernik oraz Świat 3D czekają na zwiedzających aż do 10 września.

Na wystawie Świat 3D dorośli z dziećmi mogą podziwiać jednorożce, syrenki, rekiny, dinozaury, świat potworów i UFO w jednym miejscu - w korytarzach galerii Emka.

Druga wystawa, Umysł Przyłapany, została stworzona przez ekspertów z Centrum Nauki Kopernik. Można się z niej dowiedzieć jak radzimy sobie z ogromną ilością bodźców docierających z otoczenia, czy rzeczywistość jest na pewno taka, jak ją postrzegamy i... czy na ostrych gwoździach można siadać?

Można osobiście sprawdzić, jak to rzeczywiście jest z tymi gwoździami

i

Autor: Galeria Emka Można osobiście sprawdzić, jak to rzeczywiście jest z tymi gwoździami
Wyspa Pucka w Szczecinie po "ulewie 40-lecia"

Eksponaty są w pełni bezpieczne dla zwiedzających, bo zostały pokryte specjalną powłoką fotokatalityczną, zwalczającą bakterie, wirusy i grzyby przez 12 miesięcy.

Wystawa czynna jest codziennie, w godzinach otwarcia galerii (pn. – pt. 9.00 – 21.00 i nd. 10.00 – 20.00), tylko do 10 września.

Galeria zaprasza na wystawy do 10 września

i

Autor: Galeria Emka Galeria zaprasza na wystawy do 10 września
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE