W rejonie koszalińskiego cmentarza zostanie zmieniona organizacja ruchu

i

Autor: materiały prasowe W rejonie koszalińskiego cmentarza zostanie zmieniona organizacja ruchu

Uwaga Kierowcy! Zmiana organizacji ruch w czasie „Wszystkich Świętych” w Koszalinie

2021-10-29 15:42

W rejonie koszalińskiego cmentarza od soboty zostanie zmieniona organizacja ruchu. Obowiązywać będzie od 30.10. godz. 5:00 do 2.11.2021 r. Policjanci apelują do kierowców, aby nie jeździli „na pamięć” oraz stosowali się do oznakowania pionowego i poziomego.

Zamknięta zostanie ul. Kamieniarska oraz parkingu ul. Gnieźnieńska/Kamieniarska. W okolicach cmentarza możliwe będzie zaparkowanie samochodu przy centrum handlowym na ul. Paderewskiego.

Na całej długości ulicy Gnieźnieńskiej od Ronda Solidarności do bram cmentarza obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania pojazdów. Wyjątkiem są okolice wjazdu na teren cmentarza, tam możliwe będzie zatrzymanie samochodu wyłącznie w celu wysadzenia osób niepełnosprawnych. Od ulicy Diamentowej do ulicy Hallera, na ulicy Gnieźnieńskiej będzie wydzielony 1 pas ruchu przeznaczony na parkowanie samochodów.

Wjazd na ul. Kamieniarską zostanie ograniczony od ulicy Gnieźnieńskiej ze względu na spodziewany bardzo duży ruch pieszych. Wjazd na ul. Kamieniarską odbywać się będzie od strony ulicy Połczyńskiej, również dla osób niepełnosprawnych.

Wjazd od ulicy Strażackiej zarezerwowany będzie jedynie dla autobusów MZK oraz pojazdów zaopatrzenia.

W związku z nasileniem natężenia ruchu pojazdów oraz pieszych w okresie Wszystkich Świętych wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h w rejonie cmentarza przy ul. Gnieźnieńskiej: od skrzyżowania ulic Gnieźnieńskiej, Manowskiej, Diamentowej do Ronda Solidarności oraz na ul. Kamieniarskiej i Strażackiej.

Policjanci będą egzekwować przestrzeganie przepisów, a w przypadku rażących naruszeń kierowcy powinni liczyć się z tym, że pojazd może zostać usunięty.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.10.2021