Dodatkowe policyjne patrole

i

Autor: Materiały prasowe Dodatkowe policyjne patrole

Więcej policyjnych patroli na ulicach Koszalina. 40 słuchaczy ze Szkoły Policji w Słupsku

2022-04-12 13:17

Szeregi koszalińskich policjantów zasilili po raz kolejny słuchacze ze Szkoły Policji w Słupsku. Przez najbliższe dni, wspólnie z doświadczonymi policjantami, głównie w patrolach pieszych będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Koszalina i okolic.

40 słuchaczy ze Szkoły Policji w Słupsku pod koniec szkolenia zawodowego i po zdobyciu odpowiedniej wiedzy, po raz pierwszy wychodzi do służby w terenie.

Będą kierowani w miejsca zagrożone, tam gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców. Wspólne patrole szczególną uwagą obejmują rejon ulicy Zwycięstwa, Dworcową, Park Książąt Pomorskich, Dworzec PKP, Sportową Dolinę, a także główne ciągi komunikacyjne i miejskie osiedla.

Policjanci zostaną oddelegowani w newralgiczne miejsca, które mieszkańcy naszego miasta zgłosili za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Więcej mundurowych na ulicah Koszalina

i

Autor: Materiały prasowe Więcej mundurowych na ulicah Koszalina

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Wiesz wszystko o tradycjach wielkanocnych?

Pytanie 1 z 10
Prezenty wręczane dzieciom w czasie świąt wielkanocnych są kojarzone z:
Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE