Konsultacje są bezpłatne i nie jest wymagane skierowanie

i

Autor: materiały prasowe Konsultacje są bezpłatne i nie jest wymagane skierowanie

Konsultacje kardiologa dziecięcego. Bezpłatna akcja w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

2022-04-06 14:28

W maju odbędzie się darmowa akcja i badania bez skierowania. Rodzice, już teraz mogą telefonować i rejestrować swoje dzieci. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem przyjęcia jest wcześniejsza rejestracja. Zgłaszać można dzieci i młodzież do 18. roku życia.

Z powodu trudności w dostępie do specjalistów opieki medycznej w zakresie kardiologii dziecięcej w naszym regionie, Klinika Kardiologii Dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Serce w Dobre Ręce we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim w Koszalinie, organizuje 14 maja Białą Sobotę.

Na konsultacje specjalistów przyjmowane będą dzieci z rozpoznanymi wadami wrodzonymi serca i innymi problemami kardiologicznymi. Podczas konsultacji planowana jest analiza dotychczasowych wyników, badanie fizykalne, EKG oraz badanie echokardiograficzne.

Pacjenci, którzy będą wymagali dalszego leczenia lub diagnostyki kardiologicznej, będą od razu umawiani na badania do Kliniki Kardiologii Dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca UCK w Gdańsku. 

Konsultacje są bezpłatne i nie jest wymagane skierowanie. Trzeba tylko zabrać ze sobą dokumentację medyczną.

Konsultacje udzielane będą w budynku Poradni Specjalistycznych (budynek C, I piętro) przy ul. Chałubińskiego 7 – wjazd od ulicy Piłsudskiego, bezpośrednio na parking.

Rodzice zainteresowani udziałem dzieci w konsultacjach proszeni są już teraz o kontakt telefoniczny pod numerem 58 3492870, codziennie w godzinach 8.30-12.30 lub mail: kardiologiadziecieca@uck.gda.pl, hasło: BIAŁA SOBOTA KOSZALIN

Darmowe badania w maju

i

Autor: materiały prasowe Darmowe badania w maju

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ o życiu. Z tymi pytaniami poradzi sobie nawet dziecko, a ty?

Pytanie 1 z 9
Ile przeciętnie trwa zaśnięcie?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 01.04.2022