Sprawami wszystkich zatrzymanych kierowców zajmie się sąd

i

Autor: Pixabay.com Sprawami wszystkich zatrzymanych kierowców zajmie się sąd

PIJANI kierowcy na drogach Koszalina i powiatu. Rekordzista miał prawie 2 promile!

2021-03-16 12:48

W trakcie tylko jednego dnia policjanci pełniący służbę na terenie miasta i powiatu koszalińskiego zatrzymali 6 osób, które wykazały się brakiem wyobraźni, decydując się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Każdego dnia policjanci z koszalińskiej komendy mobilizują siły. Dbając o bezpieczeństwo na drogach prowadzą intensywne kontrole kierowców, wyłączają z ruchu tych, którzy za nic mają obowiązujące przepisy, a tym samym zdrowie, a czasami życie swoje i innych osób.

Policjanci pierwszego nietrzeźwego kierującego zatrzymali w Koszalinie przy ul. Lechickiej. 56-letni mężczyzna kierował volkswagenem, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Niewiele mniej miał kolejny z zatrzymanych. 44-letni mężczyzna prowadził swój pojazd przy ul. Jana Pawła II, a badanie alkotestem wykazało u niego 1,8 promila alkoholu.

Kolejny zatrzymany nietrzeźwy kierujący, to mężczyzna, który przy ul. Okulickiego nie zachował ostrożności i wjechał w tył pojazdu marki hyundai. W chwili badania nieodpowiedzialny kierujący miał 1,9 promila alkoholu.

Sprawami wszystkich zatrzymanych kierowców zajmie się sąd. Grozi im do 2 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18