Trwa konkurs marszałka na vloga o Pomorzu Zachodnim

i

Autor: Materiały prasowe Trwa konkurs marszałka na vloga o Pomorzu Zachodnim

Poszukiwani vlogerzy nakręceni na Pomorze Zachodnie. Konkurs dla utalentowanych i pomysłowych twórców

2022-05-27 10:06

Wystarczy nagrać filmik promujący ciekawe miejsca lub ludzi związanych z Koszalinem i regionem i wrzucić go na YouTube. To szansa na sprawdzenie swojego talentu i zbudowanie zasięgów także w mediach społecznościowych. Nagrody to między innymi profesjonalna kamera czy mikrofon.

Vlog powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać do 4 minut i prezentować miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie Youtube, oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych jak Facebook czy Instagram.

Materiały należy oznaczyć #PomorzeZachodnie, #vlogPomorzeZachodnie , #NakreconePomorzeZachodnie.

- Nie mamy problemów z tym, żeby pokazać atrakcyjne miejsca na Pomorzu Zachodnim, bo nie musimy ich nawet szukać. Ludzie do nas sami się zgłaszają z pomysłami. Chcemy to zrobić z tymi młodymi ludźmi, którzy już dzisiaj nagrywają vlogi. Chcielibyśmy, żeby pokazali najciekawsze miejsca ich zdaniem, dla nich czasami takie przyziemne, codzienne sprawy są tak atrakcyjne, że warto je pokazać . Konkurs jest skierowany tak naprawdę do wszystkich, ale wiemy, że vlogi robią przede wszystkim młodzi ludzie i chcemy ich oczywiście zachęcić do tego atrakcyjnymi nagrodami. Najważniejsze to jest oczywiście to, aby odpowiednio oznaczyć na swoim profilu Pomorze Zachodnie - podkreśla Krzysztof Barczyk, dyrektor gabinetu marszałka województwa zachodniopomorskiego.

Konkurs trwa od 16 maja do 6 czerwca. Przy ocenie vlogów, będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie. Liczy się także sposób promocji vloga i jego odbiór przez widzów: liczba wyświetleń, polubień, komentarzy. Zgłoszenia na stronie: https://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji/nakrecone-pomorze-zachodnie-konkurs-vlogowy/

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Znane utwory polskich wokalistek! Przyporządkuj właściwy tytuł

Pytanie 1 z 15
W której piosence Doda śpiewała, iż "każdy na początku wierzy, że jest dla niego plan"?
HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049