Muzyczna giełda to nie tylko zakupy, ale też okazja do spotkań i ożywionych dyskusji

i

Autor: GraMuzyka Muzyczna giełda to nie tylko zakupy, ale też okazja do spotkań i ożywionych dyskusji

Są tu kolekcjonerzy? Jutro w Koszalinie muzyczna giełda!

2022-04-08 13:31

Po pandemicznej zawierusze na mapę Koszalina wraca ulubiona impreza melomanów, kolekcjonerów i zbieraczy muzyki w wersjach fizycznych - już jutro po raz 25. odbędzie się Płytowa Giełda GraMuzyka.

Impreza wraca na stoiska do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Kolekcjonerzy rozstawią się ze swoimi zbiorami w holu między Mediateką a salą kinową.

Na Płytową Giełdę GraMuzyka przyjdą wystawcy głównie z Koszalina, ale będzie też stały bywalec ze Szczecina - ogółem szacuje się, że w bibliotece będzie dostępnych ponad 6000 płyt winylowych i ponad 800 płyt CD!

Targi Płyt Winylowych w Bydgoszczy. Czarne krążki przyciągnęły tłumy

Na giełdzie będą też dostępne nowości z niezależnych wytwórni, głównie parającymi się ciężkimi brzmieniami: Selfmadegod Records, Defense Records, Mythrone Promotion, Pagan Records, Godz Ov War Productions, Piranha Music i wiele innych.

Nie zabraknie też muzyki z Koszalina, będzie więc świetna okazja by nabyć płyty m.in. zespołów Pampeluna, Raggafaya, GdzieCi Kwiaty, Kaboom!, Betrayer czy też wydawnictw kołobrzeskiej Plaży Zachodniej. Ciekawostką będzie fakt, że do kupienia będzie też zupełnie nowa płyta "Awaken" zespołu Woodland Spirit, który jutro wieczorem w Clubie 105 zagra koncert promujący to nowe wydawnictwo.

Impreza potrwa w godzinach 11:00 - 14:00, ale fani kupowania muzyki radzą, by zjawić się najlepiej na początku giełdy, bo wtedy zwiększacie swoje szanse na upolowanie białych kruków!

Rock, pop, hip-hop, metal, jazz - każdy na giełdzie znajdzie coś dla siebie

i

Autor: GraMuzyka Rock, pop, hip-hop, metal, jazz - każdy na giełdzie znajdzie coś dla siebie