W skali kraju w akcję zaangażowanych jest ok. 500 alpinistów

i

Autor: Rzecznik Prasowy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie W skali kraju w akcję zaangażowanych jest ok. 500 alpinistów

Umyją okna Pawilonu Dziecięcego w koszalińskim szpitalu dla WOŚP

2022-01-28 13:16

Alpiniści przebrani w stroje superbohaterów, myjący okna? Ta niecodzienna akcja będzie miała miejsce w ramach 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w najbliższą niedzielę o 10.30 na dachu koszalińskiej lecznicy pojawią się alpiniści w strojach superbohaterów, a ich bojowym zadaniem będzie umycie okien Pawilonu Dziecięcego.

"Alpiniści dla WOŚP" to akcja ogólnopolska, w ramach której w zeszłym roku w 22 szpitalach udało się zebrać ponad 18 tysięcy złotych. W tym roku na liście jest 41 miast, w tym Koszalin, oraz 45 szpitali i ponad 100 oddziałów dziecięcych.

W akcji weźmie udział ok. 500 pracowników branży wysokościowej, są to wykwalifikowani technicy dostępu linowego - będą ich po koleżeńsku wspierać ochotnicy straży pożarnej. Dzieci przebywające w koszalińskim szpitalu będą oglądać na wysokościach za oknem m.in. Batmana, Spidermana czy Minionki.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

Co ważne - akcji towarzyszą licytacje, z których dochód zasili konto WOŚP.

Skarbonka jest dostępna pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/xxyeq4

Aukcje Allegro znajdziecie tu:

https://allegro.pl/oferta/wyjatkowy-baner-akcji-alpinisci-dla-wosp-11680352180

https://allegro.pl/oferta/superbohaterowie-na-linach-umyja-twoje-okna-11661383314

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE